Seznamte se s AyraGrip

Už při vzniku firmy jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. V oblasti servisu chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

NAŠE PŘEDSTAVENÍMy jsme dron piloti, my jsme AyraGrip

Buďte inovativní, předstihněte konkurenci svou prezentací, dejte Vaší akci neobvyklý obsah. Nejen to, ale ještě více získáte s naší pomocí, dokážeme Vám vytvořit prezentační videa ve vysokém rozlišení, fotografie nebo například pomoci s průzkumem. Možností využití je spousta, a že se to vyplatí Vám mohou potvrdit všichni naši klienti.
ORIGINALITA
Materiály z ptačí perspektivy to je přesně něco, co dokáže zaujmout, věřte nám. Ale samotné video nestačí, každý kus je pro nás originál, rádi přicházíme s novými nápady, které s vámi vždy probereme.
KVALIFIKOVANOST
Naši piloti jsou licencovaní, proškolení a hlavně zkušení. Všichni za sebou mají léta praxe, které doplňují jejich kreativitu a zapálenost pro svou práci. Za naši kvalifikovanost mluví i to, že provozujeme vlastní školu pro získání licence dron pilota.
RYCHLOST
Kvalita na kterou nemusíte dlouho čekat. Stojíme si za tím, aby náš zákazník obdržel výsledek naší práce v co nejkratším termínu. Samozřejmě rychlost zpracování neznamená menší péči, právě naopak, chceme se s Vám potkat na první dobrou.
ZKUŠENOSTI
Už nejsme začátečníky ani amatéry, které to prostě jenom baví. Jsme kvalifikovanými piloty, kteří mají licenci a za sebou léta zkušeností. Nyní již za nás mluví naší klienti a hotové projekty.

Naše mise & zkušenosti

AyraGrip – Profesionální video, pilotní škola a servis dronů.
SPOKOJENOST KLIENTŮ
Nic nehovoří za Vaši práci lépe než samotná spokojenost klienta, a o to nám přesně jde.
DOKONČENÍ PROJEKTU
Ač se to může zdát samozřejmé, věřte nám, ne vždy máte takovou záruku jako u nás. Vše poctivě zálohujeme a připravujeme k rychlému a zdárnému předání do Vašich rukou.
LETECKÝ ČAS
Jak se říká, čas jsou peníze, což platí v našem případě dvakrát tolik. Díky vysoce zkušeným pilotům se snažíme zpracovat samotný projekt v co nejkratším čase a ušetřit tím peníze obou stranám.
4K ROZLIŠENÍ
4K nám není cizí, již pryč je doba FULL HD. Pro komerční účely a velkoploché projekce nyní již ani FULL HD nestačí, ale neboj tohle máme v malíku.

NÁŠ DRON TÝM

Náš tým je různorodý. Od těch největších praktiků, realistů, až po snílky a kreativce. A tak to má být. Každý má za sebou roky zkušeností a bez nich by to přece nešlo.

PILOTVojtěch NEDVĚD

Zkušený fotograf, kameraman, video editor a zejména zodpovědný pilot.

KAPITÁNPetr KUBÍK

10 let zkušeností to je vizitka našeho kapitána. Kdo jiný by tuto létající loď mohl řídit, když ne on.

PILOTMatěj PAVLATA

Licencovaný pilot dronů, který je schopný splnit i ty nejnáročnější požadavky.
https://ayragrip.cz/wp-content/uploads/2020/11/aylogo-BLACK-1-e1606661506217.png
Už na začátku jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. Chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

KONTAKT

AYRA GRIP S.R.O.
Na Lysině 23/659
Praha 4
147 00

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

    Chcete se také zdokonalit ve tvoření videa a fotografií? Dejte na naše tipy!