Seznamte se s AyraGrip

Už při vzniku firmy jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. V oblasti servisu chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

NAŠE PŘEDSTAVENÍMy jsme dron piloti, my jsme AyraGrip

Buďte inovativní, předstihněte konkurenci svou prezentací, dejte Vaší akci neobvyklý obsah. Nejen to, ale ještě více získáte s naší pomocí, dokážeme Vám vytvořit prezentační videa ve vysokém rozlišení, fotografie nebo například pomoci s průzkumem. Možností využití je spousta, a že se to vyplatí Vám mohou potvrdit všichni naši klienti.
ORIGINALITA
Materiály z ptačí perspektivy to je přesně něco, co dokáže zaujmout, věřte nám. Ale samotné video nestačí, každý kus je pro nás originál, rádi přicházíme s novými nápady, které s vámi vždy probereme.
KVALIFIKOVANOST
Naši piloti jsou licencovaní, proškolení a hlavně zkušení. Všichni za sebou mají léta praxe, které doplňují jejich kreativitu a zapálenost pro svou práci. Za naši kvalifikovanost mluví i to, že provozujeme vlastní školu pro získání licence dron pilota.
RYCHLOST
Kvalita na kterou nemusíte dlouho čekat. Stojíme si za tím, aby náš zákazník obdržel výsledek naší práce v co nejkratším termínu. Samozřejmě rychlost zpracování neznamená menší péči, právě naopak, chceme se s Vám potkat na první dobrou.
ZKUŠENOSTI
Už nejsme začátečníky ani amatéry, které to prostě jenom baví. Jsme kvalifikovanými piloty, kteří mají licenci a za sebou léta zkušeností. Nyní již za nás mluví naší klienti a hotové projekty.

Naše mise & zkušenosti

AyraGrip – Profesionální video, pilotní škola a servis dronů.
SPOKOJENOST KLIENTŮ
Nic nehovoří za Vaši práci lépe než samotná spokojenost klienta, a o to nám přesně jde.
DOKONČENÍ PROJEKTU
Ač se to může zdát samozřejmé, věřte nám, ne vždy máte takovou záruku jako u nás. Vše poctivě zálohujeme a připravujeme k rychlému a zdárnému předání do Vašich rukou.
LETECKÝ ČAS
Jak se říká, čas jsou peníze, což platí v našem případě dvakrát tolik. Díky vysoce zkušeným pilotům se snažíme zpracovat samotný projekt v co nejkratším čase a ušetřit tím peníze obou stranám.
4K ROZLIŠENÍ
4K nám není cizí, již pryč je doba FULL HD. Pro komerční účely a velkoploché projekce nyní již ani FULL HD nestačí, ale neboj tohle máme v malíku.

NÁŠ DRON TÝM

Náš tým je různorodý. Od těch největších praktiků, realistů, až po snílky a kreativce. A tak to má být. Každý má za sebou roky zkušeností a bez nich by to přece nešlo.

PILOTVojtěch NEDVĚD

Zkušený fotograf, kameraman, video editor a zejména zodpovědný pilot.

PILOTJirka JEVICKÝ

Další člen naší letky, zkušený pilot s licencí, který má létání naprosto v malíku.

KAPITÁNPetr KUBÍK

10 let zkušeností to je vizitka našeho kapitána. Kdo jiný by tuto létající loď mohl řídit, když ne on.

OBCHODJan GOCALA

Důležitý člen týmu i přesto, že létat neumí. Čemu však naprosto rozumí je obchod a většinu jednání s námi proběhne právě skrze něj.

PILOTTomáš MERTLÍK

Licencovaný pilot dronů, který je schopný splnit i ty nejnáročnější požadavky.

https://ayragrip.cz/wp-content/uploads/2020/11/aylogo-BLACK-1-e1606661506217.png
Už na začátku jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. Chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

KONTAKT

AYRA GRIP S.R.O.
Na Lysině 23/659
Praha 4
147 00

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

    Chcete se také zdokonalit ve tvoření videa a fotografií? Dejte na naše tipy!