Prohlédněte si naše portfolio

Začínali jsme létat na zahradě. A dnes létáme pro Netflix. Natáčení dronem je vášeň, poznejte naši práci, pro kterou žijeme.

O společnosti Metrostav a.s. je největší česká stavební společnost s téměř padesátiletou historií. Za tuto dobu jsme se etablovali na evropském trhu jako úspěšná a finančně stabilní společnost. Metrostav a.s. je technicky vyspělou společností, která systematicky rozvíjí vlastní kapacity vnitropodnikových nosných technologií a usiluje o trvalé zlepšování schopností v oblasti stavební výroby.

https://ayragrip.cz/wp-content/uploads/2020/11/aylogo-BLACK-1-e1606661506217.png
Už na začátku jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. Chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

KONTAKT

AYRA GRIP S.R.O.
Na Lysině 23/659
Praha 4
147 00

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

    Chcete se také zdokonalit ve tvoření videa a fotografií? Dejte na naše tipy!

    Notice: Undefined variable: page_for_header_id in /home/users/almashi/ayragrip.cz/web/wp-content/themes/squadrone/taxonomy-portfolio_category.php on line 5
    NULL