Naše služby

Specializujeme se na opravy a servis dronů, točíme špičková videa se zaměřením na letecké práce. Školíme piloty a provozujeme reklamu s banery na dronu.
FILM & TV
Pokud pracujete ve filmu nebo v televizi a hledáte letecké profesionály, kteří mají velké zkušenosti, pak Vám můžeme pomoci s tvorbou filmů.
LETECKÉ PRŮZKUMY A INSPEKCE
Schopnost pozorovat zemi ze vzduchu je předpokladem mnoha typů geodetických aplikací. Nabízíme Vám vzdušný pohled na věc.
SERVIS DRONŮ
Než se zeptáte, tak ano. Umíme všechno. Servisujeme všechny drony a jejich modely. A čím jsme výjimeční? Diagnostika online – ZDARMA, full service a zapůjčení náhradního dronu!
FOTOGRAFIE
Profesionální fotografie z nevšedních úhlů a perspektivy, to je přesně to, co hledáte? Proto jsme tady.
AKCE & UDÁLOSTI
Tato zařízení se mohou vznášet a manévrovat nad Vaší událostí, pořizovat obrázky a videa nejen jednotlivců, ale celého místa, čímž přesně zdokumentujeme objekt dění.
PRŮMYSL
Naše zkušenosti v oboru dronů Vám poskytnou spolehlivého pilota UAV, který Vám zajistí fotografie z dronů a krátká videa.
KOMERČNÍ ÚČELY
Možná Vaše událost zahrnuje vodní aktivity, které chcete zaznamenat, a chcete více než nestabilní fotografie nebo videa pořízená z lodi.
BANNERY NA DRONU
Potřebujete moderní promo Vašeho produktu? Netradiční formu reklamy? Něco, na co lidé nikdy nezapomenou? Připravte se na netradiční formu reklamy. Banner na dronu je tady a létá po celém Česku.

Privátní party, oslavy či svatby

Vzdušný pohled na Vaši zahradu či bazén z ptačí perspektivy!

Cestovatelské vlogy,

Komerční akce & videa

Unikátní pohled z ptačí perspektivy může být velkým přínosem právě pro Vaše videa.

Venkovní události, koncerty a festivaly

Dron se může vznášet nerušeně nad Vaší akcí a poskytnout tak dokonalou dokumentaci.

Používáme Twin Engine s HD kamerou

Abychom dosáhli nejlepších výsledků

Velkou výjimečnou funkcí je dosah, která je 2x větší než u standardních dronů.

LETECKÁ FOTOGRAFIE
FOTOGRAFICKÝ DRON je bezpilotní vzdušné vozidlo (UAV), které je vybaveno různým vybavením, včetně agilních vybavení pro fotografování a videozáznam ze vduchu.
ROZLIŠENÍ
Tato zařízení se mohou vznášet a manévrovat nad vaší událostí a pořizovat obrázky a videa nejen jako iterativní přístup jednotlivců k podnikové strategii.
VRTULE
Naše služby pro dronové akce vám poskytnou zkušeného pilota UAV, který vám zajistí fotografie akcí či vynikající videografii odpovídající pro vysokou úroveň, kterou držíme.
SILNÝ & PŘENOSNÝ
Naši piloti dronů na Vašich událostech mohou zaznamenávat všechny aktivity (i ve vodě) během celé akce a nahrávat z nepřístupných míst na základě domluvené spolupráce, objevíte tak věci, z jiného úhlu.

https://ayragrip.cz/wp-content/uploads/2020/11/aylogo-BLACK-1-e1606661506217.png
Už na začátku jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. Chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

KONTAKT

AYRA GRIP S.R.O.
Na Lysině 23/659
Praha 4
147 00

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

    Chcete se také zdokonalit ve tvoření videa a fotografií? Dejte na naše tipy!