Natáčení a focení dronem

Je to práce která nás baví, žijeme pro to, abychom ulovili ty nejlepší záběry. Natáčíme krátká videa i spolupracujeme při natáčení filmů, využití drona je jen na Vás a Vašich potřebách.
FILM & TV
Pokud pracujete ve filmu nebo v televizi a hledáte letecké profesionály, kteří mají velké zkušenosti, pak vám můžeme pomoci s tvorbou filmů.
LETECKÉ PRŮZKUMY A INSPEKCE
Schopnost pozorovat zemi ze vzduchu je předpokladem mnoha typů geodetických aplikací. Nabízíme Vám vzdušný pohled na věc.
SERVIS DRONŮ
Než se zeptáte, tak ano. Umíme všechno. Servisujeme všechny drony a jejich modely. A čím jsme výjimeční Diagnostika online – ZDARMA, full service a zapůjčení náhradního dronu!
FOTOGRAFIE
Profesionální fotografie z nevšedních úhlů a perspektivy, to je přesně to, co hledáte? Proto jsme tady.
AKCE & UDÁLOSTI
Tato zařízení se mohou vznášet a manévrovat nad vaší událostí a pořizovat obrázky a videa nejen jednotlivců, ale celého místa a přesně zdokumentovat objekt dění.
PRŮMYSL
Naše zkušenosti v oboru dronů vám poskytnou spolehlivého pilota UAV, který vám zajistí fotografie z dronů a krátká videa.
KOMERČNÍ ÚČELY
Možná vaše událost zahrnuje vodní aktivity, které chcete zaznamenat, a chcete více než nestabilní fotografie nebo videa pořízená z lodi.
BANNERY NA DRONU
Potřebujete moderní promo vašeho produktu? Netradiční formu reklamy? Něco, na co lidé nikdy nezapomenou? Připravte se na netradiční formu reklamy. Banner na dronu je tady a létá po celém Česku.

Nejprve se podívejte, co dokážeme

Náš showreel jako důkaz toho, že to myslíme vážně. Buďte naší další výstavní spoluprácí.

Proces celé spolupráce

Zjistěte jak celá akce probíhá od začátku až do konce.

1. POPTÁVKA
Zašlete nám prostřednictvím formuláře Vaši poptávku nebo nám napište na email či zavolejte na telefon.
2. KONZULTACE
Na celou věc si sedneme a do hloubky probereme řešení celé realizace. Najdeme společnou řeč a načrtneme si záběry tak, aby výsledek mohl být přesně podle Vašich představ.
3. LOKAČNÍ PŘÍPRAVA
Probereme společně možné lokality pro Vaše záběry. Najdeme přesně takové místo, které odpovídá potřebám Vašeho projektu.
4. KREATIVNÍ PŘÍPRAVA
Nejen lokace, ale také pilot je stěžejním bodem projektu. Naši zkušení piloti pro létání dýchají, proto se můžete spolehnout, že o kreativní a originální záběry nebudete mít nouzi.
5. POVOLENÍ OD UCL
Nejen kreativa, ale také administrativa je součástí naší práce. Pro většinu akcí je potřeba náležitá povolení, ale nebojte, to všechno si už umíme bez problémů zařídit.
6. REALIZACE
Od livestreamu po rychlou realizaci, domluvit se s námi můžete na čemkoliv, co budete potřebovat. Zkušenosti máme jak s livestreamovaných koncertů a festivalů, tak i s natáčením reklamních spotů a filmů.
7. POSTPRODUKCE
Zdárné natočení je teprve polovina práce za námi. Vězte, že kvalitní postprodukce v kombinaci s kvalitními záběry zaručí, že výsledek bude dech beroucí. Tak co, ruku na to?

https://ayragrip.cz/wp-content/uploads/2020/11/aylogo-BLACK-1-e1606661506217.png
Už na začátku jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. Chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

KONTAKT

AYRA GRIP S.R.O.
Na Lysině 23/659
Praha 4
147 00

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

    Chcete se také zdokonalit ve tvoření videa a fotografií? Dejte na naše tipy!