Servis dronů

Než se zeptáte, tak ano. Umíme všechno. Servisujeme všechny drony a jejich modely. A čím jsme výjimeční?

SERVIS DRONŮ3 hlavní důvody, proč zrovna my.

Přečtěte si, proč využít služeb opravy Vašeho drona zrovna u nás a za čím si stojíme!
  • Diagnostika online – ZDARMA
  • Full service
  • Zapůjčení náhradního dronu

Diagnostika online – ZDARMA

Žijeme přece v 21. století. Nechcete čekat? Tomu rozumíme. Základní diagnostiku dronů provádíme online. Spojte se s námi a společně projdeme základní úkony, které nám přiblíží to, v čem je problém. Pak můžeme naplánovat další potřebné kroky k tomu, abychom Vás s dronem dostali znovu do vzduchu.

Full service

VIP služby, prostě relax. Věnujte čas raději rodině, práci nebo sportu. A servis dronu nechte na nás. Pro dron si přijedeme až k Vám domů, expresně opravíme a doručíme zpět.

Zapůjčení náhradního dronu

Bez dronu už nedáte ani ránu? Pro mnoho našich zákazníků je dron největší zdroj příjmů. V případě opravy zapůjčíme náhradní dron. Můžete také využít službu outsourcingu a dodáme vám rovnou pilota s dronem. A k tomu vyřídíme administrativu.

Podívejte se co vše nabízíme.

  • Klasický servis
  • Diagnostika Online – ZDARMA
  • Zapůjčení dronu

Z této služby vycházíme vždy, když nám napíšete nebo nám zavoláte. Dron nám přivezete na adresu uvedenou v kontaktech nebo nám jej pošlete poštou. Jakmile budeme mít dron u sebe, diagnostikujeme závadu a probereme možnosti oprav a kalkulaci. Po schválení kalkulace začínáme dron servisovat a hned jak budeme hotoví, voláme.

Ano ano, žijeme v 21. století a jsme si toho plně vědomi. I proto nabízíme online diagnostiku závad přes Facebook či email. Stačí nám popsat problémy, co se stalo a pár fotek – následně navrhneme řešení. Diagnostika závad je ZDARMA.

Také to známe, nebojte. Jedete točit něco důležitého a dron začne zlobit. V takových případech jsme schopni zapůjčit dron náhradní, od nejmenších až po ty největší. A pokud budete potřebovat i pilota nebo švenkra, dodáme je také. Tuto službu nabízíme pouze při využití servisu u nás.

Kolik stojí diagnostika?
Zakládáme si na prvotřídních službách, proto diagnostiku dronu zákazníkům v případě opravy neúčtujeme. Dron nejdříve zkontrolujeme, vysvětlíme problém a následně stanovíme orientační cenu. Po Vašem souhlasu dron opravíme a doručíme zpět.
Jak Vám mohu dron doručit?

Na výběr máte z několika možností. Můžete nám dron přivézt na adresu uvedenou v kontaktech, nebo nám jej můžete poslat poštou. Můžete nám také napsat a pro dron si přijedeme osobně. Nemusíte tak nic řešit a o vše se už postaráme my.

Jak dlouho trvá oprava dronu?

Vždy záleží na stavu poškození dronu. Jelikož máme ale náhradní díly pod jednou střechou, opravit dron jsme schopni v rámci několika dní. O délce opravy Vás budeme informovat ihned po diagnostice problému.

Umíte diagnostiku online?

Vždy záleží na stavu poškození dronu. Jelikož máme ale náhradní díly pod jednou střechou, opravit dron jsme schopni v rámci několika dní. O délce opravy Vás budeme informovat ihned po diagnostice problému.

Dron mě živí a potřebuji náhradní dron

Rozumíme. S drony také létáme a známe ten pocit, když o dron přijdete. Máme tedy náhradní dron k zapůjčení, stejně jako profesionální piloty s působností po celé Evropě. Můžeme tedy půjčit jak dron, tak i pilota se strojem.

Jak mohu zaplatit?

Jak jinak než jednoduše. Po opravě dronu vystavíme fakturu. A je to!

Kontaktní informaceKontaktujte nás

Potřebujete pomoci s opravou drona? Nebojte se nám ozvat!
Pracovní hodiny
Po-Pá: 08:00 – 17:00

So-Ne: Zavřeno
Adresa
Ke Smíchovu 21

Praha – Slivenec, 154 00
Telefon
+420 776 345 655

https://ayragrip.cz/wp-content/uploads/2020/11/aylogo-BLACK-1-e1606661506217.png
Už na začátku jsme se rozhodli být nejlepší v tom, co děláme. Pro nás není zakázka jen o tom zaletět obyčejné záběry. Hledáme ty nejlepší úhly, vkládáme do natáčení zkušenosti z filmů a nebojíme se přicházet s novými nápady. Chceme být firmou 21. století. Tohoto cíle už pomalu dosahujeme díky našim expresním službám v oblasti servisu dronů.

KONTAKT

AYRA GRIP S.R.O.
Na Lysině 23/659
Praha 4
147 00

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU

    Chcete se také zdokonalit ve tvoření videa a fotografií? Dejte na naše tipy!